1:4

BRANKY
Štěpánek

HODNOCENÍ HRÁČE ADAMA RUNGEHO:

První derby v nové sezóně nám nevyšlo. Na domácí půdě jsme se o tři cenné body utkali s SK Senco Doubravka, kde zápas skočil lépe pro soupeře s konečným skóre 1:4. Do začátku zápasu jsme lépe vkročili my, ale po chybné rozehrávce v zadních řadách jsme inkasovali a soupeř byl na koni. První půle nám už nic víc gólově nenabídla, ale šance byly z obou stran. Do druhé půle lépe vkročil soupeř a hrozili svými útočnými protiútoky, kdy jsme nedokázali všem odolat a soupeř za půli vstřelil tři góly. My jsme náš první a poslední gól vstřelily na konci utkání a tak jsme si aspoň jedním gólem po né vůbec dobrém výkonu trochu spravili náladu.