VÝSLEDKOVÝ SERVIS MLÁDEŽE, 24. - 25. 8. 2024
O víkendu hrály znovu pouze dorosty a jejich bilance byla bohužel naprosto tristní. Získat byť alespoň jeden bod se nepovedlo U19 a U17 v Ústí a ani U18 a U16 doma proti Sencu Doubravka.

POŘIĎTE SI PERMANENTKU NA SEZÓNU 2024/2025!

PRO LETOŠNÍ SEZÓNU JSME PŘIPRAVILI VELKOU NOVINKU!
Chcete nám ve 3. a 4. lize fandit celý rok? Pořiďte si petřínskou permici už dnes v pátek na zápase béčka proti Přešticím nebo v sobotu na zápase áčka s Chomutovem.

ÁČKO POSTOUPILO DO DALŠÍHO KOLA MOL CUPU

BŘEZOVÁ - PETŘÍN PLZEŇ "A" 3:0, 21.8.2024, 1. KOLO MOL CUPU
Áčko odehrálo 1. kolo poháru na půdě Březové, kterou známe velmi dobře z přípravných zápasů a i přes nepříznivý výkon a výsledek z 1. poločasu, jsme dokázali zvítězit a slavíme postup do dalšího kola.

NAŠI PŘEDSEDOVÉ OSLAVILI KULATÉ NAROZENINY

Před zápasem A-TÝMU s Chomutovem došlo také ke slavnostnímu aktu, kdy jsme obdarovali naše dva předsedy. Popřát a předat dary přišel také pan radní pro sport - Tomáš Morávek.

ÁČKO ZAŽILO SNOVOU PREMIÉRU VE 3. LIZE

POVLTAVSKÁ FA - PETŘÍN PLZEŇ "A" 2:3, Č. KRUMLOV - PETŘÍN "B" 3:0
Na oba dva naše mužské týmy čekaly velmi těžké premiéry ve 3. a 4. lize. Áčko dvakrát ve Štěchovicích prohrávalo, ale i přesto jsme si fantastickým obratem v posledních 5-ti minutách zajistili 3 body. Béčko má za sebou dlouhý výlet do Krumlova, kde nastoupila sestava s věkovým průměrem pod 20 let. Kluci sice statečně bojovali, ale na úvodní body ve 4. lize to nestačilo.

DALŠÍ FANTAZIE! U19 ZVÍTĚZILA NA SLAVII PRAHA

VÝSLEDKOVÝ SERVIS MLÁDEŽE, 10. - 11. 8. 2024
V akci byly tento víkend všechny dorostenecké kategorie. Druholigové dorosty U19 a U17 mají za sebou zápasy na slavné Slavii Praha a starší parta si dokonce odvezla velmi cenný skalp - výhru 1:0. Třetiligové dorosty hráli doma s Jiskrou Domažlice a byly z toho skvělé 4 body.

START NOVÉHO ROČNÍKU ČEKÁ NA MUŽE A DOROSTY

Dlouhé letní čekání je u konce - nová fotbalová sezóna 2024/2025 je tady!
Do soutěžního kolotoče nastoupí o víkendu naše mužské A-MUŽSTVO, které čeká premiéra ve 3. lize na půdě Povltavské Fotbalové Akademie. Petřínský B-TÝM čeká premiéra ve 4. lize v dalekém Českém Krumlově
Druholigové dorosty čeká už 2. kolo - tentokrát jedou na slavnou Slavii Praha. A do nové sezóny vstoupí také nově třetiligové dorosty (dříve DIVIZE dorostu), které v krajském derby přivítají doma Jiskru Domažlice.

PŘEHLED POSIL V KÁDRU MUŽŮ

Před začátkem sezóny vám přinášíme přehled všech posil, které má oficiálně kádr A+B mužů na sezónu 2024/2025.

PŘÍPRAVA MUŽŮ POKRAČUJE - 3 PROHRY A VÝHRA SE SENCEM + NOVINKY

V úterý jsme se v kombinovaných sestavách představili v Blšanech proti dorostu Dukly Praha a ani jeden zápas se nám vůbec nevydařil. O víkendu už se mužstva rozdělily na "A" a "B", pričemž áčko vyrazilo do Příbrami a béčko v Dýšině přivítalo Doubravku.

PETŘÍN PORAZIL U18 VIKTORIE PLZEŇ

V sobotu jsme se ve Zdemyslicích představili proti dorostu VIKTORIE PLZEŇ a ve 2. přípravném zápase jsme zvítězili 6:2. Utkání se hrálo systémem 2x60 a představili se 4 rozdílné jedenáctky.

ZRUŠENÝ ZÁPAS A REMÍZA S PŘÍBRAMÍ

Zítřejší zápas s divizní Březovou se ruší z důvodu toho, že soupeř nedal dohromady 11 lidí. Hrát se tak bude pouze ve Zdemyslicích (SO 20.7. od 10:30) s dorostem Viktorie Plzeň - zápas bude hrán na 2x60 minut a v obou poločasech se představí kompletně jiné “11” na obou stranách.

ZMĚNY V KÁDRU MUŽŮ PRO ZAČÁTEK LETNÍ PŘÍPRAVY NA SEZÓNU 2024/2025

O této letní přestávce se loučíme zatím se čtyřmi hráči a jedním členem realizačního týmu. Příchody u hráčů čítají celkem 15 nových, či staronových jmen a do realizačního týmu přivítáme 2 posily.

MINIDOKUMENT K POSTUPU DO 3. LIGY

PROGRAM LETNÍ PŘÍPRAVY MUŽŮ

Mužské týmy A + B mají na 3-týdenní přípravné období naplánováno celkem 7 zápasů a jeden modelový.

SLOŽENÍ 3. ČESKÉ FOTBALOVÉ LIGY "A" - 2024/2025

A-TÝM si v uplynulé sezóně podmanil Divizi “A” a postoupil tak do 3. ČESKÉ FOTBALOVÉ LIGY. Takový je nový oficiální název soutěže, ve které se představíme v sezoně 2024/2025.

Zobrazeno 1–15 z celkem 17