JV |

U10 - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - roč. 2015

Starší přípravka U10 hraje v letošním fotbalovém ročníku 2024/2025

REALIZAČNÍ TÝM

Trenéři
Jaroslav Levý - tel: 731 299 070 

Patrik Klich - tel: 737 349 959
KlichPa@seznam.cz

Miloň Kozel - tel: 603 214 259

Vedoucí týmu
Monika Levá - tel: 770 696 330

skpetrinplzen2015@gmail.com


PŘÍSPĚVKY
INFO K PLATBĚ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY
ročníky nar.: 2015 a 2016

3.000,- Kč  /  pololetí za 1. pololetí roku 2024 (sourozenci na SKPP stejně jako doposud) 

ČÍSLO ÚČTU: 50016  -   721713369 
KÓD BANKY: 0800 
VARIABILNÍ SYMBOL: rok narození hráče 
POZNÁMKA PRO PŘÍJEMCE: jméno a příjmení hráče 

Příspěvky na 1.pololetí roku 2024 je třeba zaplatit do 30.4.2024

Na webu v sekci KLUB - PŘÍSPĚVKY najdete možnosti darovací smlouvy (vždy na rok) či plateb pojišťoven.


DŮLEŽITÉ

PETŘÍN DAY - 130 LET
22.6.2024

CELODENNÍ VSTUPENKY - rodiče, prarodiče, známí - aktuálně jsem objednal dle ankety celkem 34 lístků a potvrdil cca. 20 kluků - ti jdou zadarmo (vycházel jsem z potvrzených na turnaj přípravek 12:30 - 14:30 hod. - reakcí bylo 19 (14-4-1), takže pokud se ještě někdo nevyjádřil, prosím o nápravu.



INFORMACE

Aktuálně potvrzené zápasy/turnaje - jaro 2024 - další termíny budou doplněny

  • 17.01. 2024 přátelské utkání TJ Košutka U10
  • 10.02. 2024 halový turnaj 2015 Nýrsko 8:30 - 14 hod (sraz 8:15) - 1 tým (startovné 1.500 Kč)
  • 17.02. 2024 přátelská utkání UMT Petřín - soupeři v jednání 16:30 - 18:00 hod. 
  • 24.02. 2024 halový turnaj Nýrsko 8:30 - 14 hod. (sraz 8:15) - 1 tým (startovné 1.500 Kč)
  • 10.03. 2024 přátelský turnaj 2015 SENCO Doubravka 14 - 16 hod (sraz 13:15) - 2 týmy​
  • 18.03. 2024 přátelský zápas vs. SENCO, hřiště SK Petřín UMT (místo tréninku)
  • 24.03. 2024 přátelský turnaj 2015 SENCO Doubravka 14 - 16 hod (sraz 13:15) - 2 týmy
  • 14.04. 2024 přátelský turnaj 2015 SENCO Doubravka 14 - 16 hod (sraz 13:15) - 2 týmy

 

  • 16.6.2024 turnaj Jirkov (Chomutov), sraz 8:20 hod. na místě, adresa Žžkova 1399 (hned nad OC TESCO), prozatímní nominace: Bergman, Havlík, Jagerčík, Jára, Levý, Nicolae, Polanka, Štefánek, Vacek, Vošmík, Weber



Tréninky:

rozpis tréninků červen 2024

čtvrtek 13.6. 16:00 trénink SKPP

čtvrtek 20.6. 16:00 trénink SKPP

pondělí 24.6. 16:00 trénink SKPP - dobrovolný


  • prosím všechny rodiče, aby v případě neúčasti omlouvali včas (tzn. ideálně do 12 hod. v den tréninku) přes skupinu na whatsapp, včetně důvodu absence!

 

Sezóna 2023/24

zápasy / turnaje

  • v letošním ročníku jsme přihlášeni v níže uvedených soutěžích:
    • Městský přebor mladších přípravek (MPMP U8-U9)
    • Krajský přebor mladších přípravek (KPMP U8-U9)
    • PLANEO CUP
    • jaro 2024 MPSP - mix 2013-2015
    • jaro 2024 - donominace pro U8 dle potřeby (kategorie mladší přípravky - MPMP, KPMP)

       

  • nominace budou předem zde na stránkách u konkrétních turnajů nebo na whatsapp !

Aktuální rozpis MPMP - jaro 2024

  • 1. kolo MPMP - termín 05.04. 2024 v 16:30 hod., hřiště Slovan Plzeň - sraz 15:50 hod.
    • soupeři: Slovan Plzeň, Přeštice, Senco A
    • nominace: Havlík, Krapf, Kupecký, Mencl, Minarčic, Polanka, Pospěch, Strásky, Svoboda, Šedivý, Vacek 
    • U8 - VOLNO

 

  • 2. kolo MPMP - termín 10.04. 2024 v 16:30 hod., hřiště Chotíkov - sraz 15:50 hod.
    • soupeři: Chotíkov, Slovan Plzeň, Křimice
    • nominace: Havlík, Jagerčík, Kasl, Kozel, Kupecký, Levý, Mencl, Pena, Rybář, Svoboda, Šedivý, Vacek
    • U8 - 08.04.2024 v 18:00 hod., hřiště SK Petřín, nominace: Romaňuk, Polanka, Štěrba

 

  • 3. kolo MPMP - termín 18.04. 2024 v 16:30 hod., hřiště Přeštice sraz 16:00 hod.
    • soupeři: Přeštice, Rapid Plzeň, Lhota
    • nominace: Braun, Havlík, Kasl, Kupecký, Mencl, Minarčic, Pospěch, Svoboda, Štefánek, Štěrba
    • U8 - 19.04.2024 v 16:30 hod., hřiště Košutka, sraz 16:00 hod.nominace: KrapfPena, Strásky, Šedivec

 

  • 4. kolo MPMP - termín 25.04. 2024 v 16:30 hod., hřiště Lhota - sraz 16:00 hod.
    • soupeři: Lhota, Zruč U9, Senco A
    • nominace: Dolejš, Havlík, Janda, Kupecký, Mencl, Minarčic, Polanka, Strásky, Svoboda, Štěrba, Vacek, Vošmík
    • U8 - 22.04.2024 v 18:00 hod. (sraz 17:15 hod.), hřiště SK Petřín, nominace: Janda, Minarčic, Nguyen, Polanka

 

  • 5. kolo MPMP - termín 29.04. 2024 v 18:00 hod., hřiště SK Petřín - sraz 17:20 hod.
    • soupeři: Chotíkov, Zruč U9, Viktoria U8 B
    • nominace: Bergman, Jagerčík, Kozel, Levý, Nicolae, Pena, Pospěch, Romaňuk, Šedivec, Šedivý
    • U8 - 29.04.2024 v 16:30, hřiště Bolevec, nominace: Nguyen, Paveza + 1-2 další budou doplněni

 

  • 6. kolo MPMP - termín 06.05. 2024 v 16:30 hod., hřiště Přeštice - sraz 16:00 hod.
    • soupeři: Přeštice, Viktoria U8 B, Chrást
    • nominace: Bergman, Havlík, Kozel, Krapf, Kupecký, Minarčic, Pospěch, Štefánek, Vacek, Vošmík
    • U8 - 09.05.2024, hřiště Vodní Stavby, nominace:

 

  • 7. kolo MPMP - termín 15.05. 2024 v 16:30 hod., hřiště Chrást - sraz 15:50 hod. 
    • soupeři: Chrást, Zruč U9, Smíchov
    • nominace:
    • U8 - xx.xx.2024, hřiště Touškov, nominace:

 

  • 8. kolo MPMP - termín 20.05. 2024 v 16:00 hod., hřiště SK Petřín - sraz 15:20 hod. 
    • soupeři: Viktoria U8 A, Křimice, Rapid Plzeň
    • nominace:
    • U8 - 24.05.2024 v 16:30 hod., hřiště Košutka, nominace:

 

  • 9. kolo MPMP - VOLNO
    • soupeři:
    • nominace:
    • U8 - 27.05.2024 16:30 hod., hřiště Viktoria Luční ul., nominace:

     

Aktuální rozpis KPMP - jaro 2024 

  • 1. kolo KPMP - termín  23.03. 2024 v 10:00 hod., hřiště Rokycany (upřesním adresu) sraz 9:15 hod.
    • ​soupeři: Rokycany, Nýrsko U9, Svatobor Hrádek
    • nominace: Bergman, Braun, Dolejš, Jára, Kozel, Levý, Nicolae, Pena, Rybář, Štefánek, Vošmík, Weber 
    • U8 - 23.03.2024 v 15:00 hod. (sraz 14:15 hod.), hřiště Stříbro, nominace: Jagerčík, Kasl, Mencl, Romaňuk, Vacek

 

  • 2. kolo KPMP - termín 06.04. 2024 v 13:00 hod., hřiště SK Petřín - sraz 12:15 hod.
    • soupeři: Nýrsko U9, Sušice, Postřekov
    • nominace: Bergman, Dolejš, Jagerčík, Kasl, Kozel, Levý, Pena, Rybář, Štěrba, Vošmík
    • U8 - 06.04.2024 v 10:00 hod., hřiště Domažlice, nominace: Romaňuk, Havlík, Mencl, Vacek

 

  • 3. kolo KPMP - termín 20.04. 2024 v 10:00 hod., hřiště Sušice - sraz 9:15 hod.
    • ​soupeři: Viktoria Plzeň, Sušice, Klatovy
    • nominace: Bergman, Dolejš, Jára, Nicolae, Kozel, Šedivý, Štefánek, Vacek, Vošmík, Weber, Mencl, Štěrba
    • U8 - 20.04.2024 v 13:00 hod., hřiště Postřekov, sraz 12:30 hod. nominace: Braun, Havlík, Minarčic, Polanka

 

  • 4. kolo KPMP - termín 04.05. 2024 v 13:00 hod., hřiště Nepomuk sraz 12:15 hod.
    • soupeři: Nepomuk, Klatovy, Domažlice U8
    • nominace: Braun, Dolejš, Jára, Levý, Nicolae, Romaňuk, Šedivý, Štefánek, Štěrba, Vošmík
    •  
    • U8 - 05.05.2024 v 10:00 hod., hřiště Nýrsko, nominace: Jagerčík, Mencl, Pena, Polanka, Strásky

 

  • 5. kolo KPMP - termín 18.05. 2024 v 10:00 hod., hřiště Nepomuk - sraz 9:15 hod.
    • soupeři: Nepomuk, Postřekov, Domažlice U8
    • nominace:
    • U8 - 18.05.2024 v 15:00 hod., hřiště SK Petřín, nominace:

 

PŘEDPOKLÁDANÝ TERMÍN FINÁLOVÉHO TURNAJE KPMP JE 25.5.2024 !!!

 

Aktuální rozpis MPSP - jaro 2024 (MIX U11-U9)

  • 1. kolo MPSP - termín 05.04. 2024 v 16:30 hod., hřiště Zruč - sraz 15:50 hod.
    • soupeři: Touškov, Zruč, Senco B
    • nominace: Braun, Jára, Nicolae, Štefánek, Weber, Dolejš (trenér Petr Vít - U10, mob. 604 947 080)

 

  • 2. kolo MPSP - POZOR ZMĚNA !!! termín 10.04. 2024 v 16:15 hod., hřiště Bolevec - sraz 15:50 hod.
    • soupeři: Bolevec, Žákava, Košutka B
    • nominace: Bergman, Braun, Jára, Nicolae, Štefánek, Weber

 

  • 3. kolo MPSP - termín 15.04. 2024 v 16:30 hod., hřiště Letná - sraz 15:50 hod.
    • soupeři: Letná, Bolevec A, SK Petřín U10
    • nominace: Braun, Dolejš, Jára, Kasl, Weber (náhradník Vacek)

 

  • 4. kolo MPMP - termín 26.04. 2024 v 16:30 hod., hřiště Slovan Plzeň - sraz 16:00 hod.
    • soupeři: Slovan Plzeň, Prazdroj, Senco A
    • nominace: Braun, Nicolae

 

  • 5. kolo MPMP - termín 29.04. 2024 v 16:30 hod., hřiště Letná - sraz 16:00 hod.
    • soupeři: Letná, Smíchov, Chrást
    • nominace: Braun, Jára, Kasl, Štefánek, Weber - náhradník bude donominován

 

  • 6. kolo MPMP - termín 06.05. 2024 v 18:00 hod., hřiště  SK Petřín - sraz 17:20 hod.
    • soupeři: Zruč, Chrást, Bolevec A
    • předběžná nominaceBraun, Jára, Kasl, Levý, Weber (náhr. Mencl) - počet nominovaných se ještě možná změní

 

  • 7. kolo MPMP - termín 17.05. 2024 v 16:30 hod., hřiště Slovan Plzeň - sraz 15:50 hod. 
    • soupeři: Slovan Plzeň, Prazdroj, Smíchov
    • nominace:

 

  • 8. kolo MPMP - termín 22.05. 2024 v 16:30 hod., hřiště Touškov - sraz 15:50 hod.