Archiv

DĚKUJEME! SUPER PETŘÍNSKÝ DEN

V sobotu 22. června 2024 proběhla v petřínském areálu další část oslav 130-ti let, které náš klub v letošním roce slaví. Petřínský den se nesl v duchu letní společné akce, kde se náramně skloubil fotbal a zábava. Nejdříve byl na programu přátelský zápas PETŘÍN - VIKTORIA, kde nám náš soupeř ukázal, že rozdíl mezi čtvrtfinále konferenční ligy a postupem do ČFL, ještě nějaký je :-) Následoval petřínský turnaj přípravek, po němž jsme se přesunuli do hospody na promítání naší repre na EURU. Celý den byl zakončen skvělým koncertem skupiny KABÁT REVIVAL WEST, po kterém následovala volná zábava, která se protáhla až do ranních hodin.

DEN PETŘÍNA ke 130. výročí klubu

Když jsme vám v zimě po vyprodané Měšťanské Besedě dávali vědět, že to letos není zdaleka všechno, nelhali jsme. V sobotu 22. června 2024 proběhne na Petříně letní oslava výročí se vším všudy.

MUŽI ZAKONČILI SEZÓNU 2x VÍTĚZNĚ

ROKYCANY - PETŘÍN "A" 2:3, SKPP "B" - ZRUČ 0:4
Áčko i Béčko čekaly poslední zápasy v sezóně a oba naše mužské týmy už v nich měli jisté umístění v sezóně 2023/2024. A-TÝM byl jasným mistrem DIVIZE "A" a také postupujícím do ČFL, což potvrdil vítězstvím v Rokycanech. B-TÝM byl jasným vicemistrem Krajského přeboru, což potvrdil vítězstvím ve Zruči.

POSLEDNÍ VÍKEND OVLÁDLI KLUCI Z ROČNÍKU 2007

VÝSLEDKOVÝ SERVIS, 14. - 16. 6. 2024
Na naše mládežnické týmy čekaly v posledním mistrovském víkendu této sezóny už pouze 4 zápasy. Ligové dorosty v soutěžích U19 a U17 (u nás znovu posunuté na U18 a U16) se představili na pražské půdě na Aritmě a nebyl z toho žádný bodový zisk. Divizní dorosty v soutěžích U19 a U17 (u nás znovu posunuté na U17 a U15) hráli v sobotou dopoledne na Petříně proti Táborsku. Kluci z ročníku 2007 (U17) vyhráli po skvělém výkonu 3:0 a pomohli tak k posunu na konečné 2. místo ve třetí nejvyšší dorostencké soutěži. Pro kluky z U15 to byl opět velmi těžký test, který skončil vysokou prohrou 0:7.

MINIDOKUMENT K POSTUPU DO 3. LIGY

POSUNUTÉ KATEGORIE A ÚSPĚŠNÁ BILANCE

VÝSLEDKOVÝ SERVIS, 6. - 9. 6. 2024
Jak je v posledních kolech zvykem, drtivou většinu našich mládežnických kategorií čekal posun o ročník výše. Ligové zápasy odehrála U18 a U16 doma proti Chrudimi a bohužel ani jeden z týmů nebodoval. Divizní zápasy dorostu v Rokycanech si pod křídla vzala U17 a U15 - obě kategorie vítězně. Divizní zápasy žáků si mezi sebou namixovali U14 s U13 - starší parta v Malši Roudné podlehla a mladší zvítězila. Už ve čtvrtek si ve své kategorii odehrála zápasy U13 s U12 a oba dva týmy drtivě rozdrtily Luby.

3 ZÁPASY MUŽŮ VE 4 DNECH

TACHOV - PETŘÍN "A" 3:2, SKPP "A" - SOBĚSLAV 0:1, MÝTO - SKPP "B" 1:5
Muže čekaly v uplynulém týdnu 3 zápasy ve 4 dnech. Početný kádr doplnili ve všech zápasech dorostenci ročníku 2005, kteří už sbírají zkušenosti v divizních, resp. přeborních zápasech. Z výhry se radoval pouze B-tým, který vyhrál vysoko na půdě Slavoje Mýto.

MISTŘI!!! ÁČKO POSTUPUJE DO ČFL

A-TÝM 3 KOLA PŘED KONCEM SLAVÍ TITUL MISTRA DIVIZE "A"
Před zápasem bylo všem jasné, že jakýkoliv bodový zisk ze zápasu proti rezervě Příbrami bude znamenat mistrovský titul a postup do 3. ligy. Naši borci vlétli na svého soupeře od 1. minuty a nakonec se radovali z vysoké výhry 6:0. Po závěrečném hvizdu už mohly vypuknout mohutné oslavy, které trvaly až do nedělních dopoledních hodin.

DOROSTENCI ROČNÍKU NAROZENÍ 2005 UKONČILI VÍTĚZNĚ SVÉ MLÁDEŽNICKÉ OBDOBÍ

Jednoznačným hitem tohoto víkendu, byla poslední leč našich dorostenců ročníku narození 2005, kteří se naposledy v životě představili v zápase dorostenecké kategorie . Teď už je čekají jen úspěchy v mužském fotbale a my jim k tomu přejeme strašně moc štěstí !!! 

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ KEMP 2024

I v roce 2024 náš klub uspořádá letní příměstský (nejen) fotbalový kemp pro děti od 6 do 13 let. Kompletní informace a příhlášku najdete pomocí kliknutí na tento odkaz:


A HLÁSIT SE MŮŽETE KATEŘINĚ PLETICHOVÉ:
+420 604 704 164
Katka.pletichova10@seznam.cz

MUŽI JSOU PO VÍKENDU BOD OD 3. LIGY

J. HRADEC - SKPP "A" 0:7, H. BŘÍZA - SKPP "B" 2:3
Béčko se utkalo s jediným týmem, který nás v této sezoně dokázal porazit a kluci to po napínavé koncovce dokázali odčinit výhrou 3:2. Áčko čekala dlouhá cesta do Jindřichova Hradce a po výborném výkonu jsme se mohli radovat z vysoké výhry 7:0. A-týmu chybí 1 bod od postupu do 3. ligy.


REMÍZA NA SPARTĚ A 100% ŽÁCI

VÝSLEDKOVÝ SERVIS, 18. - 19. 5. 2024
Ligové dorosty čekaly zápasy na Strahově proti pražské Spartě a U19 vybojovala bod. Divizní dorosty se představily na Petříně proti SŠ Plzeň - U18 dostala gól na 2:2 v 91. minutě a U16 zvítězila 2:0. Starší i mladší žáci ubránili petřínskou pevnost a nedali svým protivníkům (Hořovice a Braník) sebemenší šanci.

O VÍKENDU NÁS PORAZILA JEN PRAŽSKÁ SLAVIA

VÝSLEDKOVÝ SERVIS, 1. - 5. 5. 2024
Ligové dorosty podlehli Slavii Praha, ale za své výkony se rozhodně stydět nemusí. Divizní dorosty dokázali přivést všech 6 bodů z Jindřichova Hradce. Starší i mladší žáci zvítězili a obrali o všech 12 bodů Povltavskou Fotbalovou Akademii.

BÉČKO OVLÁDL ŠLÁGR PŘEBORU A ÁČKO OPĚT VÍTĚZNĚ

SKPP "A" - HOŘOVICE 3:0, SKPP "B" - CHOTÍKOV 1:0
A-Tým porazil Hořovice 3:0 a dále vede divizi. Tlak a šance naší rezervy pečetil až hostující vlastenec, což znamená, že i náš B-Tým vede nadále svojí soutěž.


MUŽI PODRUHÉ ZA SEBOU HRÁLI VENKU A I TENTOKRÁT JSOU 100%

DOMAŽLICE "B" - SKPP "A" 0:2, RAPID PLZEŇ - SKPP "B" 1:5 
Áčko vyhrálo v Domažlicích a zvýšilo náskok na čele tabulky DIVIZE A na 9 bodů. Béčko zvítězilo ve šlágru kola na Rapidu a dál vede krajský přebor.

Zobrazeno 1–15 z celkem 779