JV |

MUŽI A+B

Náš první mužský tým hraje v letošním fotbalovém ročníku 2023/24 čtvrtou nejvyšší  soutěž - DIVIZI sk. A , rezerva pak KRAJSKÝ PŘEBOR.

PLÁN

PONDĚLÍ 17.6.VOLNO
ÚTERÝ 18.6.TRÉNINK
17:30
STŘEDA 19.6.
VOLNO
ČTVRTEK 20.6.TRÉNINK17:30
PÁTEK 21.6.VOLNO
SOBOTA 22.6.ZÁPAS: PETŘÍN - VIKTORIA PLZEŇ 
+
PETŘÍNSKÝ DEN
10:30
NEDĚLE 26.5.VOLNO

REALIZAČNÍ TÝM

Trenéři
Radek Vodrážka - tel: 722 688 579
radek.vodr@seznam.cz

Jan Pleticha - tel: 725 720 126

Jaroslav Levý - tel: 731 299 070

Jakub Veselý - tel: 721 932 105

Trenér brankářů
Pavel Hrabačka

Vedoucí mužstva
Aleš Rada - tel: 602 619 223

Sportovní manažer
Zdeněk Pfleger

Sekretář klubu
Jakub Hačka

Předseda klubu
Jiří Bednář







KANADSKÉ BODOVÁNÍ (góly + asistence)

DIVIZE + MOL CUP - 2023/2024 (A-TÝM) Stav ke konci sezóny.


Demeter Aleš - 35 (14+21)

Provod Michal - 20 (13+7)

Vodrážka Jan - 17 (10+7)

Bednář Petr - 10 (6+4)

Klich Patrik - 10 (6+4)

Treml Jan - 9 (4+5)

Lisý Václav - 8 (3+5)

Flachs Jan - 7 (4+3)

Vohrna Marek - 5 (4+1)

Šimáně Zdeněk - 5 (2+3)

Nový Lukáš - 5 (2+3)

Vanc Martin - 5 (3+2)

Heller David - 4 (1+3)

Tětek Jakub - 4 (2+2)

Vodrážka Dan - 3 (3+0)

Mudra Jan - 3 (3+0)

Maxa Lukáš - 2 (0+2)

Jandoš Marek - 2 (0+2)

Rada Adam - 1 (1+0)

Kohout Adam - 1 (0+1)

Frank Martin - 1 (0+1)

Suchý Vojta - 1 (0+1)

Plecitý Denis - 1 (0+1)

KRAJSKÝ PŘEBOR - 2023/2024 (B-TÝM) Stav ke konci sezóny.

Josef Hájek - 20 (13+7)

Jakub Tětek - 14 (7+7)

Martin Vanc - 10 (5+5)

Vodrážka Dan - 9 (5+4)

Adam Rada - 8 (3+5)

Jan Treml - 8 (4+4)

Jan Flachs - 7 (4+3)

Marek Jandoš - 7 (2+5)

Frank Martin - 6 (4+2)

Lukáš Maxa - 6 (0+6)

Dominik Voves - 6 (1+5)

Lukáš Kotěšovec - 6 (6+0)

Martin Brož - 5 (2+3)

Dominik Tříska - 4 (4+0)

Lukáš Zoubek - 4 (1+3)

David Heller - 4 (2+2)

Martin Trojovský - 3 (2+1)

Matěj Brandner - 3 (3+0)

Michal Provod - 2 (1+1)

Zdeněk Šimáně - 2 (2+0)

Václav Kolářík - 2 (2+0)

Král Miky - 2 (1+1)

Antonín Vobruba - 2 (0+2)

Hofman Filip - 2 (2+0)

Havelka Jan - 1 (0+1)

Vodrážka Jan - 1 (1+0)

Plecitý Denis - 2 (2+0)

Salák Lukáš - 1 (0+1)

Mareš Jiří - 1 (1+0)

Jaroslav Levý - 1 (1+0)

Hrdina David - 1 (1+0)

Matěj Novák - 1 (1+0)

Matěj Špilar - 1 (0+1)

Dvořák - 1 (0+1)

Lajbl - 1 (1+0)

Fikrle Šimon - 1 (0+1)

Fikrle Štěpán - 1 (0+1)

Lank - 1 (0+1)

Jakub Spiegel - 1 (1+0)

Filip Nový - 1 (1+0)

Kulhánek - 1 (0+1)

Kasík - 1 (0+1)

Kacerovský - 1 (0+1)

Olach Martin - 1 (0+1)

Šedivý Patrik - 1 (0+1)

Demeter Aleš - 1 (0+1)