MLÁDEŽ - VÝSLEDKY | | VÝSLEDKOVÝ SERVIS | AKTUALITY

DALŠÍ FANTAZIE! U19 ZVÍTĚZILA NA SLAVII PRAHA

VÝSLEDKOVÝ SERVIS MLÁDEŽE, 10. - 11. 8. 2024
V akci byly tento víkend všechny dorostenecké kategorie. Druholigové dorosty U19 a U17 mají za sebou zápasy na slavné Slavii Praha a starší parta si dokonce odvezla velmi cenný skalp - výhru 1:0. Třetiligové dorosty hráli doma s Jiskrou Domažlice a byly z toho skvělé 4 body.

HODNOCENÍ TRENÉRA JAKUBA VESELÉHO:

Ve velkém vedru jsme se vydali do Prahy na půdu dalšího favorita Slavie Praha. Od začátku kluci byli nabádáni k odvaze, týmovému výkonu. Z kluků bylo vidět obrovské odhodlání zápas zvládnout. Hned v 7. minutě přetlačil obránce v osobním souboji Šimon Fikrle a svůj únik proměnil v branku na 1:0. Klukům to dalo energii a bylo jich plné hřiště. Svůj samostatný únik pak neproměnil Eda Kasík a odmítl nabídku na zvýšení skóre. Slavia měla míč více na kopačkách ale nevytvořila si jedinou vážnou šanci v první půli. Ve druhé půli nás soupeř zatlačil a my chvílemi nevěděli kam skočit. Poctivou obrannou činností ve druhé půli a výkonem na hranici sil jsme to dotáhli k vítězství . Ta euforie po zápase byla neskutečná a byly to přesně ty chvíle proč věnujeme tolik času tomuhle sportu. Jsem obrovsky šťastný hlavně za kluky, protože tohle vítězství z nich trošku shodí nervozitu a dá jim motivaci do dalšího týdne, kdy chceme výhru potvrdit hned v neděli se Žižkovem. Jedinou kaňkou je zranění Holmiho - brzké uzdravení.