BRANKY
Kasík

FOTKY ZE ZÁPASU

HODNOCENÍ TRENÉRA JAKUBA VESELÉHO:

V tomto zápase jsme za každou cenu chtěli urvat vítězství a potvrdit tak výhru z minulého týdne. Jak už to bývá se Žižkovem zvykem, bylo to klasicky o jednom gólu. My jsme nechytli ideálně začátek zápasu a tak měl soupeř optickou převahu. Poté se to vyrovnalo ale moc krásy zápas nenabídl. Bylo to hodně soubojové a čekalo se který tým udělá chybu a nabídne soupeřovi možnost skórovat. Ve druhé půli zahrál přímý kop Olach a k odraženému míči se snažil dostat Kasík, ale byl faulován a jelikož to bylo ve vápně kopali jsme penaltu. Té se ujal sám Eda Kasík a s přehledem proměnil. My jsme až do konce nedostali branku a mohli jsme tak slavit důležité tři body. V posledních zápasech jsem spokojen s defenzivní prací týmu, ale chybí nám větší klid na míči a kvalitnější kombinace při zakládání útoků. Je na čem pracovat a do dalších zápasů jdeme s pokorou. Je před námi stále spousta práce.

HODNOCENÍ HRÁČE VOJTĚCHA PIHERY:

V dnešním zápase jsme utrpěli tvrdou porážku 7:1. První poločas začal nadějně, když jsme se dokázali udržet v těsném kontaktu a šli do kabin s výsledkem 2:1. Bohužel, ve druhé půli jsme naprosto ztratili kontrolu nad hrou. Naše obrana se rozpadla a soupeř toho dokonale využil, když přidal dalších pět branek. Tento výkon nebyl ani zdaleka dostačující a druhý poločas byl z naší strany doslova katastrofální. Musíme se z toho rychle poučit a příště předvést mnohem lepší výkon.

POVLT. FA U17 - PETŘÍN PLZEŇ U16
4:3

BRANKY
Voves, Kančev, Hengstermann

HODNOCENÍ TRENÉRA MARTINA DYKA:

Tento zápas jsme začali velice dobře, kdy kluci aktivní hrou zaskočili soupeře. Skoro celý první poločas jsme hráli dobře ve vysokém postavení a tím získávali míče na polovině soupeře. Po 30.minutách jsme se dostali do vedení 2:0 a měli jsme další šance, které jsme neproměnili. Následně nás podržel Kuba Motl, který chytil penaltu. V poslední minutě prvního poločasu jsme, ale stejně bohužel inkasovali z rohového kopu a šli do kabin za vedení jen 2:1. Ve druhém poločase soupeř dobře vystřídal a hráči, kteří přišli na hřiště nám svojí rychlostí dělali velké problémy. Skóre se ještě několikrát měnilo, ale v 85.minutě jsme dostali branku na 4:3 a poté už jsme na vyrovnání neměli sílu. I přesto, že jsme prohráli bych kluky chtěl pochválit za to jak se rvali o to aby si odvezli domů nějaké body. Předvedený výkon je pro nás povzbuzení a motivací do další práce.