MLÁDEŽ - VÝSLEDKY | | VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŽÁCI OPĚT 100% A DOROSTY PROPADLY

VÝSLEDKOVÝ SERVIS MLÁDEŽE, 31.8. - 1.9. 2024
O víkendu byly v akci už všechny naše mládežnické týmy dohromady a celková bilance se jen lehce přehoupla na naší stranu. Ligové dorosty shodně padly s Pískem 2:3 a na SŠ Plzeň dokázala zvítězit jen U18. Žáci opět předvedli skvělou jízdu a dokázali vyhrát ve všech čtyřech zápasech.

HODNOCENÍ TRENÉRA JANA GLASSY:

V druhém domácím zápase sezóny nás čekal těžký soupeř Senco a od začátku to prokazoval, kdy po naší chybě v obraně nás potrestal a šel zaslouženě do vedení 0:1. Od začátku jsme chtěli hrát rychleji hlavně jednoduše a využívat průnikové přihrávky. Jsem rád, že nás úvodní obdržený gól nakopl a kluci pochopili, že musíme vše zlepšit. Soupeř kousal celý zápas a nedal nám nic zadarmo, i když výsledek vypadá jednoznačně. Kluky chci moc pochválit za výkon a hlavně máme veliký problém s marodkou už od začátku přípravy a tento zápas jsme zvládli i s jedním hráčem na střídačce. Děkujeme za podporu rodičů + fanoušků a my makáme dále a těšíme se na další mnohem těžší zápas v Táborsku.

HODNOCENÍ ( i středečního zápasu) TRENÉRA PETRA IVANIČE:

Ve středu jsme v prvním kole 2.ligy mladších žáků přivítali nováčka soutěže mužstvo Horažďovic. Od samého začátku bylo vidět, že chceme mít co nejlepší vstup do soutěže a zápas vyhrát.Myslím si, že po pár minutách bylo jasné ,že se nám to povede a po 90. minutách byl konečný stav 24:2.Jednoznačné vítězství, které ale mělo skončit daleko větším rozdílem, jelikož jsme neproměnili spoustu dalších šancí, hlavně ve 3.třetině. Hned v sobotu nás čekalo další kolo a rozhodně těžší soupeř z Rokycan se kterým to nikdy není lehké a vzájemná bilance je hodně vyrovnaná. Tentokrát jsme vstoupili do zápasu velmi dobře a po 2.třetinách zaslouženě vedli 9:3. Bohužel poslední třetina byla chováním trenérů a hráčů soupeře hodně vyhecovaná a nervózní na obě strany ,takže konečný výsledek 12:8 nebyl asi takový jaký jsme očekávali. Kluky musíme za vstup do sezóny pochválit ,hlavně za sobotní zápas který nebyl rozhodně jednoduchý. Vyzdvihnout bych chtěl za výkon trio Patrik Ivanič(5+5),Kryštof Soukup (7+4) a Vojtěch Uldrich(6+3).

PETŘÍN PLZEŇ U12 - ROKYCANY U12
9:5

BRANKY
Jandík 2, Kaufner 2, Hejlpík, Dušek, Edl, Soukup + vlastní

HODNOCENÍ ( i středečního zápasu) TRENÉRA LUĎKA LHOTÁKA:

Ve středu jsme sehráli na Petříně náš první zápas ve 2. České lize žáků s Horažďovicemi a nervozita na nás silně dolehla. Během zápasu se nám herně tolik nedařilo, soupeř předvedl svoji kvalitu a čtyřikrát jsme prohrávali. Ale díky nezměrné bojovnosti jsme pokaždé vyrovnali a před koncem utkání jsme výsledek otočili na 5:4 v náš prospěch. Vítezství ubojované, ale 3 body zůstali doma!
V sobotu jsme hráli opět doma, tentokrát s tradičním soupeřem z Rokycan. Velmi vlažný přístup k utkání se projevil stavem 0:3 v 9 minutě v náš neprospěch. Po důrazné domluvě kluci zapnuli na plné obrátky a výsledek překlopili na 6:3. Ovšem na začátku 3. třetiny nás potkal zase výpadek a stav byl rázem pouze 6:5. Naštěstí se projevilo naše bojovné srdce a v zápas jsme nakonec vyhráli 9:5.
Kluci si musí uvědomit, že musíme hrát naplno hned od začátku, silnější soupeři nás zpět do utkání nepustí! Nicméně pochvala pro všechny, výsledkově se nám začátek soutěže povedl.