MLÁDEŽ - VÝSLEDKY | | VÝSLEDKOVÝ SERVIS

VELMI POVEDENÝ VÍKEND SKONČIL 6 VÝHRAMI Z 8 MOŽNÝCH

VÝSLEDKOVÝ SERVIS MLÁDEŽE, 12. - 13.10. 2024
Rovnou šest z celkových osmi zápasů, které odehrály naše mládežnické kategorie od U12 po U19, skončilo petřínským vítězstvím. Druholigové dorosty hrály v Českých Budějovicích, U19 je dokázala porazit 0:1 a U17 i přes vedení o dva góly padla 3:2. Třetiligové dorosty hrály v sobotu na Petříně proti Jindřichově Hradci a byly z toho dvě výhry s celkovým skóre 8:1. Starší žáci U15 se, možná trochu nečekaně, trápili se Strakonicemi a porazili je tím nejtěsnějším rozdílem. Naopak jejich mladší kolegové z U14 potvrdili 1. místo v tabulce a vyhráli vysoko 13:0. Na mladší žáky čekal pražský Motorlet, U13 s ním bohužel prohrála 5:10 a U12 ho porazila 3:2, čímž si připsala 9. výhru z 9 zápasů.

HODNOCENÍ TRENÉRA MARTINA DYKA:

Do zápasu jsme si chtěli přenést formu z posledních utkání a navázat na výkony, které jsme předvedli s Berounem a Přešticemi. Toto se nám povedlo a od první minuty jsme soupeře přehrávali. Jen díky malému důrazu v koncovce a sérii neproměněných šancí jsme šli do druhého poločasu za stavu 0:0. Kluci, ale zůstali koncentrovaní a navázali na výkon v prvním poločase. Na rozdíl od tohoto konečně šance proměnili a zaslouženě vyhráli 4:0. S předvedeným výkonem jsme byli spokojeni, ale zakončení musíme zlepšit, protože neproměněných šancí bylo opravdu hodně. Jsme rádi, že jsme zůstali na vítězné vlně i před následujícím nesmírně těžkém utkání na půdě prvního Táborska.

HODNOCENÍ TRENÉRA TOMÁŠE STEHLÍKA:

Ve větrném nedělním dopoledni nás čekal "neoblíbený" soupeř ze Strakonic, s kterým jsme měli občas v minulosti problémy. Hned ve 2.minutě jsme nepotrestali chybu hostí v rozehrávce. Následoval z naší strany více boj než fotbal, některé situace okolo vápna jsme řešili příliš složitě. Někteří střídající hráči hru oživili, ke konci zápasu jsme hráli na riziko a štěstí se k nám nakonec přiklonilo. Po nenápadném centru strakonická obrana zazmatkovala a míč šťastně doputoval až do brány. Fotbalový život takový bývá - když není ten den kvalita, musí být bojovnost. Takže pochvala za nasazení, každá taková výhra, i 1:0 je důležitá a hlavně se počítá do tabulky…..!!

HODNOCENÍ TRENÉRA PETRA IVANIČE:

V neděli nás čekalo na domácím hřišti vedoucí mužstvo naší skupiny Motorlet Praha. Jak už je naším zvykem v teto sezoně kluci měli výborný vstup do zápasu a po první třetině jsme vedli 3:2 Na začátku druhé třetiny jsme po zbytečné chybě inkasovali vyrovnávací branku a hráči Motorletu nás začali přehrávat v osobnich soubojích a výsledek otočili na svojí stranu a po 60 minutách jsme prohrávali o jednu branku 4:5. Před začátkem poslední části jsme si řekli, ze nemáme co ztratit a že se pokusíme výsledek otočit na naší stranu, bohužel soupeř nám dal lekci z produktivity a zápas dovedl do vítězného konce 5:10.

PETŘÍN PLZEŇ U12 - MOTORLET U12
3:2

BRANKY
Lhoták, Kliment, Hejplík

HODNOCENÍ TRENÉRA LUĎKA LHOTÁKA:

V neděli k nám přijel velmi kvalitní soupeř z Motorletu Praha a k vidění byl vyrovnaný nadstandartní zápas, který měl úplně všechno. Již ve 2. minutě soupeř kopal pokutový kop, ale naštěstí pro nás zamířil jenom do břevna. Přesto se v 19. minutě ujal vedení. Naši kluci do konce 1. třetiny výsledek otočili, pro nás překvapivě, po rohových kopech. 2. třetina také nabídla vyrovnaný průběh, ale bohužel jsme dovolili soupeři srovnat. 3. třetina přinesla vrchol, kdy nám nebyly uznány 2 branky pro ofsajd a soupeřům také. Ale v 80. minutě jsme překlopili výsledek na naši stranu. Potom jsme měli další šance odskočit o dvě branky a uklidnit se, ale to se nám nepovedlo. Sice na nás ke konci dolehla nervozita, ale vítězství jsme udrželi a 3 body zůstali doma. Obrovská pochvala pro všechny kluky!!!