MOL CUP: 20 minut od zázraku, Mladá Boleslav nakonec veze postup za výhru 4:1
Až do 71. minuty jsme sahali po zázraku.
Áčko v MOL Cupu dlouho sahalo po senzaci – po gólu Milana Krůty jsme proti prvoligové Mladé Boleslavi vedli 1:0 a drželi postupový výsledek až do 71. minuty. Hosté ale ukázali svou kvalitu a čtyřmi brankami otočili na konečných 1:4. I přes porážku zaslouží tým respekt za bojovný výkon a statečný odpor proti silnému soupeři.
SK PETŘÍN PLZEŇ – FK MLADÁ BOLESLAV
Na domácí půdě drželi fotbalisté Petřína proti prvoligové Mladé Boleslavi senzační vedení po brance Milana Krůty a dlouho sahali po historickém postupu. Jenže hosté potvrdili kvalitu a od 71. minuty čtyřmi góly skóre otočili na konečných 1:4. Kluci se prezentovali poctivým a srdnatým výkonem a prvoligového favorita trápili více než hodinu hry. Zázrak byl téměř na dosah, nakonec se ale projevila síla soupeře, který zápas ovládl. I přes porážku ale náš tým ukázal, že dokáže hrát i s tak silným protivníkem a zaslouží respekt za bojovný výkon.
„Byli jsme fakt kousek od senzace, takže ten konečný výsledek 1 : 4 nás určitě trochu mrzí, ale stydět se rozhodně nemusíme . Chtěli jsme dobře bránit, mít trochu štěstí , mít výborného brankáře, dát góla a to všechno jsme splnili. A když se to ještě sešlo tak, že jsme v 70 minutě vedli 1 : 0 , tak i ten příběh pro nás všechny a hlavně pro ty lidi co se na nás přišly podívat, byl takřka pohádkový . Každopádně musím poděkovat všem, kteří se o ten zápas starali - to bylo skvělý a pak za celý náš tým speciálně poděkovat všem těm lidem v hledišti, protože v tom počasí, které ve středu na Petříně panovalo, by většina lidí na fotbal ani svého psa nevyhnala a ten rozdíl v decibelech kdy jsme dali góla my a kdy prvoligová Boleslav, byl neuvěřitelný. Celkově to pro nás byla obrovská zkušenost, kterou doufám zužitkujeme už o následujícím víkendu, kdy nás čeká další těžký zápas.“