MUŽI - VÝSLEDKY | | VÝSLEDKOVÝ SERVIS | MUŽI A+B

BÉČKO NEPŘIVEZLO Z HOŘOVIC ANI BOD

HOŘOVICE - PETŘÍN PLZEŇ "B" 2:1, 24.8.2024
Áčko mělo o víkendu volný los a z našich mužských týmů nastoupila tak jen rezerva v Hořovicích. Ze třetího zápasu v sezóně bohužel ze středočeského města nevezeme ani jeden bod.

MUŽI "B"
3. KOLO 4. ČFL "A" - 25.8.2024 od 17:00, hřiště Březová

HOŘOVICE - PETŘÍN PLZEŇ
2:1

BRANKY
46' Šedivý

SESTAVA
Edelman - Trojan, Pleticha, Trojovský, Novák (86' Mareš) - Hofman (77' Urbánek), Heller, Kulišan (67' Flachs), Salák (46' Tříska), Hájek (46' Šedivý) - Frank

+ Petr

FOTKY ZE ZÁPASU

V sobotním odpoledním horkém počasí nastoupil náš B-TÝM k zápasu 3. kola 4. ČFL "A" na půdě Hořovic. Proti soupeři, se kterým jsme každoročně měli problémy i s A-TÝMEM, nastoupila znovu velmi mladá sestava podpořená již o pár starších a zkušenějších hráčů.

Začátek zápasu byl z obou stran lehce nervózní a časté ztráty se střídaly hlavně se standardními stiuacemi. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale k prvnímu gólovému slovu se dostali domácí. Ve 25. minutě byla v našem vápně skrumáž, kde jsme v jednom ze soubojů propadli a míč se dostal až k útočníkovi Hořovic, který prostřelil Edelmana a domácí vedli 1:0. Do konce poločasu bylo vidět pár nebezpečných situací na obou stranách, ale výsledek se již nezměnil.

Do druhého poločasu jsme nastoupili, i kvůli zranění Lukáše Saláka, se dvěma změnami. Jedním z noviců na place byl i Patrik Šedivý, který se hned v 1. minutě druhé půlky dostal na zadní tyči ke skvělé přihrávce přes celé vápno a vyrovnal na 1:1.
V následujících minutách jsme byli na hřišti lepším týmem a těžili jsme psychickou výhodu na maximum. Hra se však znovu postupně vyrovnala a v 71. minutě přišel finální zásah domácích. Domácí střelec dvou gólů využil přihrávky pod sebe a dal gól na 2:1, na který už jsme bohužel nedokázali zareagovat.

Další zápas čeká naše Béčko už v pátek 30.8. od 18:00, kdy přivítáme v souboji nováčků Vejprnice. Skoro-městské derby a souboj 1. a 2. týmu z loňského Krajského přeboru se odehraje na Petříně a naši borci udělají vše pro to, aby urvali první 3 body v sezóně!