MUŽI - VÝSLEDKY | | VÝSLEDKOVÝ SERVIS | MUŽI A+B

ÁČKO DÍKY SKVĚLÉMU 1. POLOČASU PORAZILO MOTORLET

PETŘÍN PLZEŇ "A" - MOTORLET PRAHA 3:1
Dohrávku 6. kola třetí ligy mělo na programu Áčko v úterý 15.10. a zápas to byl velmi důležitý. Hosté z Motorletu se nacházeli před zápasem v tabulce pod námi a každý získaný bod s takovýmito soupeři je velmi cenný a pro záchranu velmi platný. V 1. poločase se hrál v poli celkem vyrovnaný zápas, avšak s jedním velkým rozdílem - koncovka a šance. Ty jsme dokázali (narozdíl od hostů, kteří si žádnou ani nevytvořili) využít fantasticky a do kabin jsme šli za stavu 3:0. Ve 2. poločase nás Motorlet opticky tlačil, ale dobrá defenziva + výborný Suchý v bráně znamenali, že se hosté na více než 1 branku nezmohli. Za zmínku stojí z jednotlivců určitě dvougólový Aleš Demeter a skvělý výkon v bráně podpořil dvěma asistencemi gólman Vojta Suchý.
 My tak připisujeme další 3 body do tabulky, ve které jsme se ještě více upevnili v jejím lepším středu. Velká vzpruha do dalších zápasů!

3. ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA, SKUPINA "A" - dohrávka 6. KOLA - 15.10.2024 od 16:00, hřiště Petřín