MLÁDEŽ - VÝSLEDKY | | VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŽÁCI POKRAČUJÍ VE SKVĚLÉ FORMĚ A DOROSTŮM SE ZNOVU NEDAŘILO

VÝSLEDKOVÝ SERVIS MLÁDEŽE, 14. - 15.9. 2024
Kvůli špatnému počasí, stavu hřišť a bezpečnostní situaci v ČR odehráli zápasy o víkendu pouze mládežnické kategorie. Druholigové dorosty podlehly doma Chrudimi a třetiligové dorosty zaznamenali pouze 3 body za výhru U16 v Tachově. Starší žáci doma obrali Benešov a mladší žáci zase Senco Doubravka.

HODNOCENÍ TRENÉRA MARTINA DYKA:

V tomto utkání jsme chtěli navázat na výkon z konce minulého utkání. Do prvního poločasu jsme vstoupili dobře, kdy jsme byli v kombinaci silnější než soupeř a s našimi míči za obranu měl problémy,  my jsme z toho šli třikrát sami na bránu. Bohužel jsme ani jednu šanci neproměnili a proto jsme šli do kabin za stavu 0:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně, když nám chyběl pohyb a zbrkle jsme se zbavovali míčů, které jsme lacině ztráceli. Za toto jsme mohli pykat, protože soupeř si vytvořil několik šancí a hlavně sérii rohových kopů jsme přečkali s vypětím všech sil. Až branka Christiana Súlovce v 56.minutě nás uklidnila a hru jsme opět vyrovnali. V 76.minutě po pěkné akci zvýšil na 2:0 Sebastian Folk. Tachov snížil až v 89.minutě, ale kluci už výhru ubránili. Jsme rádi, že jsme navázali na výhru z minulého kola, kluci si za svůj výkon výhru zasloužili. Kromě prvních deseti minut druhého poločasu jsme měli hru pod kontrolou, škoda jen nevyužitých šancí v prvním poločase, kde nám chyběl větší klid v zakončení. Na tomto musíme ještě zapracovat.

HODNOCENÍ TRENÉRA JANA GLASSY:

Čekalo nás velice těžké utkání, kdy se utkal první s druhým týmem tabulky. Chtěli jsme vstoupit do utkání hlavně aktivně s přesností přihrávek a rychlostí na balónu. Kvalita soupeře byla znát od začátku utkání, kdy nám nedali čas a byli hodně aktivní při napadání naší rozehrávky a z toho praměnili naše chyby v rozehrávce od gólmana, ale soupeř je nedokázal potrestat a jak je pravidlem  nedáš - dostaneš. První gól utkání po soupeřově chybě brankáře jsme vstřelili my.  Snažili jsme se hrát na rychlé protiútoky a to se nám dařilo jen ne vstřelit další gól a tak poločas byl 1:0. V druhém poločase jsme byli více na balónu a hodně jsme soupeře tlačili a chtěli vstřelit další gól. I přes dvě velké naše chyby soupeř vstřelil dva góly. Naše trpělivost a odhodlání zvítězit bylo veliké a připisujeme si další důležité vítězství 5:2 proti hodně kvalitnímu soupeři a moc si toho vážíme. Jdeme zápas od zápasu a jsme šťastní za 5 výher v řadě. I přes neustálý a hustý déšť děkujeme všem co nám fandí a jedeme dál.

HODNOCENÍ TRENÉRA PETRA IVANIČE:

V sobotu nás čekalo městské derby, kdy na Petřín dorazilo mužstvo Senca. Pro nás hodně těžké utkání vzhledem okolnostem, které se v poslední době udály ze strany soupeře směrem k našemu mužstvu! Kluci zaslouží velkou pochvalu hlavně za vstup do zápasu a také za to,že se po celý zápas nenechali vyprovokovat chováním soupeře(hlavně kapitána ). Škoda jen,že nám nevydrželo po celý zápas to co jsme si řekli.Důležité 3 body zůstaly na Petříně, ale z konečného výsledku 8:4 a z předvedené hry moc radost nemáme.

PETŘÍN PLZEŇ U12 - SENCO U12
21:0

BRANKY
Jandík 8, Edl 4, Kaufner 3, Kliment 3, Sedlák, Dušek, Lhoták

HODNOCENÍ TRENÉRA LUĎKA LHOTÁKA:

V sobotu odpoledne nás čekalo plzeňské derby se Sencem. Kluci do zápasu doslova vlétli, v 10. minutě jsme vedli již 5:0. V dalších minutách jsme měli utkání pevně v rukou, jedna naše útočná akce střídala druhou a počet vstřelených branek postupně přibýval. Kluci hráli pěkný kombinační fotbal a konečný výsledek se zastavil na stavu 21:0. Jedinou kaňkou zápasu bylo zranění hostujícího hráče, kterému tímto přejeme co nejrychlejší uzdravení a brzký návrat na fotbalový pažit!!!