MUŽI - VÝSLEDKY | | VÝSLEDKOVÝ SERVIS | MUŽI A+B

MUŽI PO DLOUHÉ DOBĚ VYŠLI DOHROMADY BODOVĚ NAPRÁZDNO

PETŘÍN PLZEŇ "A" - DUKLA PRAHA "B" 0:2, PETŘÍN PLZEŇ "B" - ARITMA PRAHA 1:4

MUŽI "A"
3. ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA, SKUPINA "A" - 11. KOLO - 19.10.2024 od 10:15, hřiště Petřín

PETŘÍN PLZEŇ - DUKLA PRAHA "B"
0:2

BRANKY

SESTAVA
Suchý - Klich, Nový, Maxa (76' Flachs), Treml (76' Vodrážka J.) - Krůta, Zajíček (63' Heller), Plecitý (63' Trojovský), Lisý, Demeter - Tříska (63' Urbánek)

+ Edelman, Trojan

KOMENTÁŘ TRENÉRA RADKA VODRÁŽKY:

Bohužel třetí zápas v jednom týdnu nám nevyšel ani herně ani výsledkově a rozhodně nás to mrzí, protože soupeř to byl určitě k poražení . Každopádně do té doby, než jsme dostali prvního góla ( cca 35 min ) to bylo z naší strany velmi špatný a to hosté byli ještě horší . Tím vedoucím gólem Dukly se to všechno trochu odšpuntovalo, my jsme mohli prakticky vzápětí srovnat z penalty, ale nestalo se a druhý poločas byl už jen  o tom, jestli se Dukla prosadí z brejku, nebo my z nějaké trmy vrmy, kterých jsme si pár vypracovali . Určitě nám nepomohl ten anglický týden, který jsme měli za sebou a to vůbec ne po fyzické stránce , ale po té emoční. V té jsme byli úplně vyčichlí a bezzubí . Teď máme o víkendu volno a to by nám mohlo pomoct. Pořádně potrénujem , dáme si o víkendu pauzu a pak se pořádně připravíme na Hostouň - to bude zápas o hodně !!!

MUŽI "B"
4. ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA, SKUPINA "A" - 11. KOLO - 18.10.2024 od 18:00, hřiště Petřín č.2