MLÁDEŽ - VÝSLEDKY | | VÝSLEDKOVÝ SERVIS

MLÁDEŽ | Remíza U19 v Boleslavi, kanonáda U16, starší žáci porazili Benešov a U13 vyhrála nad Vlašimí

MLÁDEŽ VÝSLEDKOVÝ REPORT - JARO 25/26: 16. - 17.5. 2026

Pět bodů dorostenců a vítězní U15, U14 a U13

Druholigové dorosty cestovaly do Mladé Boleslavi. U19 vybojovala cenný bod za remízu 1:1, když se o naši trefu postaral Horn, naopak U17 na soupeře nestačila a po vysoké porážce 0:5 odjela bez bodu. Třetiligové dorosty doma přivítaly Jindřichův Hradec – U18 v kombinované sestavě remizovala 0:0, zatímco U16 předvedla ofenzivní koncert a po třinácti vstřelených brankách zvítězila jasně 13:1, pětkrát se prosadil Sedlák. Starší žáci doma proti Benešovu zvládli obě utkání vítězně – U15 vyhrála těsně 4:3 a U14 po obratu zvítězila 3:2. Mladší žáci doma hostili Vlašim. U13 zvládla divokou přestřelku poměrem 8:6, když čtyři góly vstřelil Hlavatý, U12 naopak soupeři podlehla 1:4.

Rychlý přehled výsledků
U19
Mladá Boleslav - Petřín Plzeň
1 : 1
Góly: Horn
U17
Mladá Boleslav - Petřín Plzeň
5 : 0
Góly:
U18
Petřín Plzeň - Jindřichův Hradec
0 : 0
Góly:
U16
Petřín Plzeň - Jindřichův Hradec
13 : 1
Góly: Sedlák 5, Vocciante 2, Hauer, Hejplík, Bardzák, Barnet, Toman, Stehlík
U15
Petřín Plzeň - Benešov
4 : 3
Góly: Beran, Cebotari, Sebránek, Velíšek
U14
Petřín Plzeň - Benešov
3 : 2
Góly: Matsola, Hick, Ivanič
U13
Petřín Plzeň - Vlašim
8 : 6
Góly: Hlavatý 4, Edl 2, Venta, Woš
U12
Petřín Plzeň - Vlašim
1 : 4
Góly: Veselý

DRUHOLIGOVÉ DOROSTY U19 + U17

2. ČESKÁ LIGA DOROSTU U19 + U17

MLADÁ BOLESLAV U18 - PETŘÍN PLZEŇ U19

1 : 1
GÓLY: Horn

HODNOCENÍ TRENÉRA S. PURKARTA

„“

MLADÁ BOLESLAV U16 - PETŘÍN PLZEŇ U17

5 : 0
GÓLY:

HODNOCENÍ TRENÉRA M. DYKA

„“

TŘETILIGOVÉ DOROSTY U18 + U16

3. ČESKÁ LIGA DOROSTU U19 + U17 "A"

PETŘÍN PLZEŇ U18 - JINDŘICHŮV HRADEC U19

0 : 0
GÓLY:

HODNOCENÍ TRENÉRA A. SUCHÁNKA

„Do utkání jsme nastoupili v kombinované sestavě proti soupeři, který bojuje o záchranu. Zápas byl velmi vyrovnaný, soupeř nás vysoko presoval a dělal nám problémy hlavně v rozehrávce, kde nám chyběl větší klid na míči a kvalitnější zakládání útoků. V útočné třetině nám zase scházel lepší pohyb a větší nabídka hráčů. Ve finále šlo o spíše bojovné a nepříliš pohledné utkání, ve kterém měla každá strana jednu větší šanci. Pozitivní určitě je, že dostali prostor mladší kluci a mohli si vyzkoušet fyzicky náročnější ligový zápas. Negativem naopak zůstává naše přesilová hra. Třicet minut jsme hráli proti deseti a posledních šest minut dokonce proti devíti hráčům, ale nebyli jsme schopní hrát s větším klidem, soupeře zatlačit a vytvořit si výraznější šance.“

PETŘÍN PLZEŇ U16 - JINDŘICHŮV HRADEC U17

13 : 1
GÓLY: Sedlák 5, Vocciante 2, Hauer, Hejplík, Bardzák, Barnet, Toman, Stehlík

HODNOCENÍ TRENÉRA T. STEHLÍKA

„Do utkání jsme vzhledem k náročnému programu nastoupili v poměrně obměněné sestavě. Nechali jsme odpočívat několik hráčů základní sestavy a větší prostor dostali kluci z lavičky. Výkon ale vůbec nebyl špatný. V první půli jsme sice vedli pouze 2:1, nicméně po čtyřech změnách do druhého poločasu už byla naše dominance výraznější a postupně jsme začali utkání jasně kontrolovat. Soupeři navíc ke konci utkání docházely síly a dohrával v deseti hráčích, což nám situaci ještě usnadnilo. Teď už ale koukáme dopředu na plzeňské derby se Sencem, které nás čeká už ve čtvrtek od 18:10 na Sencu.“

STARŠÍ ŽÁCI U15 + U14

2. ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ U15 + U14 "A", SKUPINA 1. - 8.

PETŘÍN PLZEŇ U15 - BENEŠOV U15

4 : 3
GÓLY: Beran, Cebotari, Sebránek, Velíšek

HODNOCENÍ TRENÉRA T. KADLECE

„“

PETŘÍN PLZEŇ U14 - BENEŠOV U14

3 : 2
GÓLY: Matsola, Hick, Ivanič

HODNOCENÍ TRENÉRA P. IVANIČE

„Dnes jsme odehráli velmi těžké a vyrovnané utkání proti kvalitnímu Benešovu. Soupeř byl silný v osobních soubojích a po celý zápas nás nutil pracovat naplno. Do utkání jsme nevstoupili ideálně, v první půli nám chyběl větší klid na míči i lepší řešení některých situací. Ve druhém poločase jsme ale přidali na aktivitě, zlepšili pohyb i dostupování hráčů a postupně se nám podařilo zápas otočit. Musím říct, že jako trenér jsem ještě nezažil utkání, ve kterém by se kopaly čtyři penalty. My jsme měli tři, jednu jsme neproměnili, soupeř svou možnost také nevyužil. Pro diváky to určitě bylo atraktivní utkání, pro trenéry ale hodně emotivní a náročné. Klukům patří velká pochvala. Porazit druhý a třetí tým tabulky během krátké doby se nepovede každý den a jsme rádi, jak to hráči zvládli.“

MLADŠÍ ŽÁCI U13 + U12

2. ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ U13 + U12 "A", SKUPINA 1. - 8.

PETŘÍN PLZEŇ U13 - VLAŠIM U13

8 : 6
GÓLY: Hlavatý 4, Edl 2, Venta, Woš

HODNOCENÍ VEDOUCÍ TÝMU M. EDLOVÉ

„Se soupeřem, který za poslední rok udělal velký progres, jsme odehráli velmi vyrovnané utkání. Do zápasu jsme nevstoupili ideálně a po individuálních chybách jsme rychle prohrávali 1:3. Celý zápas jsme ale trpělivě dotahovali ztrátu a kdybychom byli klidnější a kvalitnější v zakončení, mohli jsme rozhodnout daleko dříve. Nakonec se nám podařilo v závěru utkání překlopit výsledek na naši stranu a máme třetí vítězství v řadě, čehož si vážíme. Kluci zaslouží pochvalu, protože zápas poctivě odmakali a věřím, že si vítěznou vlnu přeneseme i do dvojzápasu v příštím týdnu.“

 

FOTOGALERIE ZE ZÁPASU

PETŘÍN PLZEŇ U12 - VLAŠIM U12

1 : 4
GÓLY: Veselý

HODNOCENÍ TRENÉRA P. VÍTA

„Máme za sebou další utkání 2. ČLŽ, kdy jsme na domácím hřišti hostili FC S. and B. Vlašim. I když kluci nastoupili do zápasu viditelně nabuzení a plní chuti hrát, realita na hřišti byla však úplně jiná. Hned ve 2. druhé minutě jsme inkasovali po velice hrubé chybě, respektive nekomunikaci mezi obráncem a brankářem. Od této chvíle jsme byli pod tlakem, kdy s tímto vývojem hry se v poslední době nedokážeme vypořádat, vytrácí se kvalita přihrávek, nedokážeme proměnit vyložené šance, tedy pokud si nějaké vytvoříme, téměř úplně se vytrácí kombinační hra. Díky tomu ztrácíme koncentraci, přestaneme plnit pokyny trenérů a před zápasem určenou taktiku a strategii. K tomu všemu si kluci začnou na hřišti nadávat, obviňují se a vyčítají si chyby, což se nám ale vůbec nelíbí. Do budoucna je to náš prioritní úkol srovnat týmovou chemii. Nicméně i v takovém utkání máme světlé okamžiky, kdy dokážeme soupeře zatlačit a přehrát, jako tomu bylo i ve 26. minutě, kdy si útočník Ondřej Veselý všiml vyběhnutého brankáře Vlašimi a svojí střelou z dálky ho překonal, kdy tímto srovnal stav utkání na 1:1. Tento stav kluky opět nakopl a díky tomu jsme ve druhé třetině utkání předvedli vyrovnaný výkon i s doposud lépe hrajícím soupeřem. Po druhé třetině tedy bylo vše otevřené a stále byla šance na zisk tří bodů nebo alespoň bodu jednoho, což jsme také klukům o přestávce vysvětlili, kdy jsme je tímto chtěli uklidnit a zkoncentrovat. Navíc jsme kluky upozornili, že technicky zdatnějšího a rychlejšího soupeře musí lépe a včasně bránit (pressovat). Jenže právě tato disciplína nám ve třetí třetině naprosto chyběla, možná i díky tomu, že jsme už prostě fyzicky na soupeře nestačili a všude jsme byli druzí. Soupeř této převahy bezezbytku využil, lépe kombinoval a my pouze honili míč. Tento vývoj utkání se nedal dlouho vydržet, a proto jsme také v 70. a 71. minutě inkasovali dva góly a bylo v podstatě po zápase. Navíc ještě v 83. minutě jsme faulovali hráče Vlašimi v pokutovém území, kdy za tento faul byl rozhodčím utkání nařízen pokutový kop, který hráč Vlašimi bezpečně proměnil a v podstatě tak uzavřel utkání na konečných 1:4 pro soupeře. Co více říci na závěr, děkujeme rodičům za podporu a fanouškovskou kulisu. No a k výkonu kluků můžeme jen říci, že i když to nebyl zas takový propadák, pokud se nepřestaneme na hřišti urážet a ponižovat v době, kdy se zrovna nedaří místo toho, abychom se semkli a podporovali, tak nemůžeme hrát jako tým a vyhrávat. Tento způsob hry lépe řečeno špatné komunikace už nás stál jednu příčku v tabulce, kdy jsme spadli na 4. místo a pokud se nic nezmění, tak je případný návrat na třetí příčku již nadobro ztracen.“

 

FOTOGALERIE ZE ZÁPASU