SK PETŘÍN PLZEŇ | | MUŽI A+B

MISTŘI!!! ÁČKO POSTUPUJE DO ČFL

A-TÝM 3 KOLA PŘED KONCEM SLAVÍ TITUL MISTRA DIVIZE "A"
Před zápasem bylo všem jasné, že jakýkoliv bodový zisk ze zápasu proti rezervě Příbrami bude znamenat mistrovský titul a postup do 3. ligy. Naši borci vlétli na svého soupeře od 1. minuty a nakonec se radovali z vysoké výhry 6:0. Po závěrečném hvizdu už mohly vypuknout mohutné oslavy, které trvaly až do nedělních dopoledních hodin.

PETŘÍN - PŘÍBRAM B
6:0

BRANKY
Vohrna 2 , Klich, Dan Vodrážka, Tětek , Provod

SESTAVA
Suchý - Klich (66´Heller ), Lisý (72´Maxa ), Kohout, Treml - Nový (72ˇ Tětek ), Flachs -  Provod - Vohrna (66ˇ Dan Vodrážka) , Vodrážka Jan ( 55´Mudra )

+ Edelman

Muži potřebovali k postupu do 3.ligy jeden jediný bodík a šli si za ním od první minuty ! Už v 6 minutě se na hostujícího golmana řítila dvojice našich útočníků Honza Vodrážka a Mára Vohrna, ale situaci dva na jednoho nedohráli. Nicméně akce pokračovala , balon se dostal k Michalovi Provodovi a jeho polocentr propálil do sítě Páťa Klich - 1 : 0 a první várka obrovských emocí . Hosté se sice snažili, ale do šancí jsme je nepouštěli, naopak my jsme se pořád dostávali na dostřel, ale na druhou branku jsme si museli počkat až do samotného závěru poločasu. To jsme udeřili po rohu, kdy sice balon několikrát měnil majitele, ale poslední slovo po vracečce kapitána Venci Lisého, měl zblízka hlavičkující Mára Vohrna 2 : 0 a už to bylo fakt blízko ! . Když se dvě minuty po nástupu do druhé půle opět trefil Mára Vohrna , bylo de facto hotovo a zbytek zápasu byl naší spanilou jízdou . Další branku přidal po dvojitém pokusu Dan Vodrážka, pátou po parádní příhře Davida Hellera Kuba Tětek a na závěrečných 6 : 0 nekompromisní ranou Michal Provod .

HODNOCENÍ TRENÉRA RADKA VODRÁŽKY:
Věděl jsem, že v momentální formě kterou máme, by s náma měl při vší úctě k soupeři, problém daleko silnější tým, než ten, který k nám přijel z Příbrami. Ale i tak je vlastně můžu pochválit, protože byť to nakonec skončilo tenisově, tak v poli vůbec nehráli špatně a nic nám nedali zadarmo . Náš výkon, byl úměrně přiměřený tomu, o co jsme dneska hráli :-) , takže mise dokonána a můžeme jít pár dní slavit - zasloužíme si to !!!

SK PETŘÍN - HOLÝŠOV
0:2

BRANKY

SESTAVA
Petr - Voves ( 60ˇJandoš ), Mareš ( 46´Brož ), Trojovský, Maxa - Rada (36. Hájek), Tětek , Heller -  Plecitý  - Dan Vodrážka (46ˇ Havelka ) , Kotěšovec ( 46´Vanc )

+ Edelman , Vobruba

FOTKY ZE ZÁPASU

Béčko hraje o titul a prostě potřebuje vyhrávat, jenže......   jenže tentokrát tvrdě narazilo. Hosté se dostali do vedení už v první minutě zápasu a když po půlhodině přidali druhou branku, bylo to už zlé. Kluci se sice s nástupem do druhého poločasu zvedli a nějakých 20 minut soupeře doslova drtili v jeho vlastním vápně, ale kontaktní gól bohužel nepřišel . Náš tlak se pomalu mírnil a hosté si v závěru už výsledek zkušeně pohlídali .

V konečném výsledku se zase tak moc neděje, protože to máme pořád ve své moci, akorát nám nám ve Vejprnicích nestačí remíza, ale musíme všechny tři poslední zápasy vyhrát - aspoň to bude mít grády . A možná dobře, že jsme si sedli s Holýšovem řádně na prdel, protože náš vstup do zápasu a prakticky skoro celá první půle byla od nás naprosto šílená. Naopak ve druhé půli jsme si jasně dokázali, že hrát fotbal umíme a těch 25 minut než nám bohužel došly síly, bylo fakt skvělých. To, že jsme v nich nedali gól, nás pak nakonec stálo asi ten nějaký bodík, ale v kontextu celého zápasu si Holýšov zasloužil jednoznačně vyhrát a po zásluze se mu to povedlo