2:2

BRANKY
Král Matyáš 2

HODNOCENÍ TRENÉRA LUKÁŠE HRUBÉHO:

Do zápasu jsme vstupovali s celkem obměněnou sestavou, kvůli naší velké marodce. Do vedení jsme šli ve 20. minutě, po krásné akci a přesném zakončení ve vápně od kapitána týmu Matyáše Krále, poté ale jsme trochu vypadli z tempa a byli jsme za to potrestáni vyrovnávajícím gólem po velkém závaru ve vapně. Do kabin jsme šli za stavu 1:1 a v šatně jsme si řekli že tady nechceme ztratit všechny body a minimálně remizovat, ale nejlépe zvítězit. Ve druhém poločase se nám podařilo Táborsko k ničemu nepustit, ale v 79. minutě přišel neštastný moment a náš stoper na mokrém terénu podklouzl a přišel o balón, který hráči Táborska dokázali dostat do sítě. Po obdrženém gólu jsme ješte našli zbytek sil a v 90. minutě Matyáš Král vybojoval penaltu, kterou se rozhodl sám zahrávat a vzít tíhu okamžiku na sebe. S přehledem proměnil a my nakonec v Táborsku vybojovali důležitej bod, a hlavně jsme si ukázali, že fotbal se hraje do posledního hvizdu a nikdy není nic ztraceného a i když jsme měli oslabený kádr tak jsme se semkli jako tým a bojovali jsme. Příští týden přivítáme doma poslední Třeboň, kde rozhodně chceme plně bodovat a udržet si naší dobrou formu, kterou za poslední zápasy ukazujeme.

HODNOCENÍ TRENÉRA TOMÁŠE STEHLÍKA:

Vloni jsme v Českých Budějovicích na SKPP sehráli jeden z nejhorších zápasů sezóny, s tímto vědomím jsme chtěli předvést  lepší výkon. Soupeře jsme k ničemu nepouštěli, ale ani my jsme si kromě jedné akce nevytvářeli nadějné situace. Na konci prvního poločasu jsme jednou potrestali nepřesnou rozehrávku soupeře a po té jsme dohráli pěknou kombinaci a do šatny jsme šli s dvougólovým vedením. Po přestávce jsme nadále hráli zodpovědně směrem dozadu, dopředu jsme situace již neřešili dobře. Důležitá je výhra a v tomto vítězném duchu chceme pokračovat do konce podzimní sezóny.

SKP ČB U14 - PETŘÍN PLZEŇ U14
0:7

BRANKY
Štauber 3, Rossi, Balvín, Pop + vlastní

HODNOCENÍ TRENÉRA JANA GLASSY:

Věděli jsme, že nás nečeká lehký soupeř, který se v tabulce nachází na 5. místě. Ranní vstávání klukům moc nevonělo, ale dobrá nálada byla na místě a mohlo se vyrazit. Hrálo se na trávě a bylo znát, že trávník má něco za sebou. Do zápasu jsme vstoupili nervózně a v kombinaci bylo hodně nepřesností a zbrklosti. Domácí tým byl více na balónu a naše první 2 šance skončili gólem, ale to bylo z naší strany v prvním poločase vše. V kabině jssme si řekli ,co musíme zlepšit do druhého poločasu a šlo se na věc. Nástup byl mnohem lepší během 5 minut jsme šli do vedení 0:4 a pak už zápas byl v naší režii. Musím pochválit kluky z lavičky, naší hru oživili a pomohli k výhře 0:7. Po zasloužené výhře jsme se vydali spokojení směr Petřín. Díky všem za podporu.