MLÁDEŽ - VÝSLEDKY | | VÝSLEDKOVÝ SERVIS

DŮLEŽITÁ VÝHRA U19 + CELKEM SOLIDNÍCH 13 BODŮ

VÝSLEDKOVÝ SERVIS MLÁDEŽE, 7. - 8.9. 2024
Naše mládežnické výběry se představily jen dvakrát doma a jinak venku. U19 vyhrála 4:0 na Kladně a U17 tam i přes vedení 3:0 padla. U18 sehrála remízový zápas s SKP ČB a U16 si proti nim připsala první vítězství. U15 i U13 v Táborsku prohrála a naopak U14 s U12 si odtamtud přivezla vítězství.

HODNOCENÍ TRENÉRA JAKUBA VESELÉHO:

Do zápasu jsme vstupovali po velkým tlakem, kdy jsme poslední tři zápasy po hrubých individuálních chybách nezvládli. Do zápasu jsme vstoupili skvěle a dostali jsme se do dvoubrankového vedení a v zápase byli jasně lepším týmem. Kladno ovšem těsně před půlí mělo velkou šanci kdy nás skvěle podržel Fořt v bráně a při druhé šanci mu pomohlo břevno. My jsme z proti akce dali na 3:0 a šli jsme s pohodlným náskokem. Nechtěli jsme nic ponechat náhodě a do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivně. Chvílemi jsme hráli zbrkle a soupeř hrozil díky naším okénkům v obraně. Hru jsme s ubývajícím časem uklidnili a přidali čtvrtou branku. Kluci podali fantastický týmový výkon. Není však čas na slavení musíme se připravit poctivě na další zápas.

HODNOCENÍ TRENÉRA MARTINA DYKA:

Do utkání jsme nevstoupili nejlépe, když jsme hned v 10.minutě po naší chybné rozehrávce darovali soupeři branku a prohrávali jsme 0:1. Soupeř byl v dalších minutách aktivnější a lépe kombinoval. I díky zákrokům našeho brankáře Jakuba Motla a postupnému zlepšení se v obranné činnosti jsme již neinkasovali a šli do kabin se ztrátou jedné branky. Ve druhém poločase jsme hru postupně vyrovnávali a vyrovnat se nám v 72.minutě podařilo i skóre. Bohužel 5.minut po našem vyrovnání si soupeř vzal vedení zpět. Do poslední desetiminutovky jsme šli tedy opět se ztrátou jedné branky a trochu jsme se na střídačce báli co to udělá s naším sebevědomím (jestli  budeme mít sílu porvat se alespoň o vyrovnání). Kluci to, ale uchopili za správný konec a utkání otočili, když za 6.minut dali tři branky a vzali si první podzimní vítězství na svojí stranu. Vítězství jsme si užili, ale teď již koukáme jen dopředu, stále nás čeká hodně práce a musíme makat aby jsme na zlepšený výkon dokázali navázat a opakovat jej.

HODNOCENÍ TRENÉRA TOMÁŠE STEHLÍKA:

Zápas s jedním z nejfotbalovějších týmu v rámci této kategorie v ČR jsme odehráli organizovaně, s nasazením. Ovšem soupeř byl efektivnější, dokázal potrestat jednu sérii chyb a nedorazů, my jsme naopak naše šance neproměnili, v nejnadějnější situaci jsme při samostatné úniku na gólmana trefili tyčku. Závěr zápasu jsme po červené kartě hráli v deseti, kluci bojovali a asi spravedlivou remízu neubojovali. Věříme, že případně na jaře již ne zcela pozitivní bilanci s Táborskem prolomíme, je to v našich silách!!!

TÁBORSKO U14 - PETŘÍN PLZEŇ U14
2:4

BRANKY
Čížek 2, Balvín 2

HODNOCENÍ TRENÉRA JANA GLASSY:

Nedělní vstávačka  a dvouhodinová cesta do Tábora, kde jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého a budeme prověřeni ve všech směrech. Pomalu se nám vyprazdňuje marodka a máme možnosti více střídání. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a nechtěli jsme dovolit tlak z domácí strany. Úvod patřil nám a dvou gólové vedení bylo pro nás zasloužené. Samozřejmě domácí stále hráli ve velkém tempu a chtěli vstřelit kontaktní gól a dostat nás pod tlak. Kontaktní gól se domácím povedl a poločasové naše vedení 1:2 bylo zasloužené. Druhý poločas jsme začali nervózně, soupeř toho využil a vyrovnal, jenže naši kluci chtěli výborně rozehraný zápas strhnout na naší stranu a odvézt si tři body na Petřín a to se nám povedlo. Konec zápasu patřil nám a soupeř po červené kartě už neměl takový tlak. Dneska chci kluky moc pochválit za týmový výkon a bojovnost, soupeř byl velice silný a fotbalový a nedali jsme si nic na hřišti zadarmo. Jsme moc šťastní za dnešní výhru a děkujeme rodičům za podporu.