MUŽI - VÝSLEDKY | | VÝSLEDKOVÝ SERVIS | MUŽI A+B

BÉČKO PŘIŠLO O VÝHRU Z DERBY V 90. MINUTĚ, ÁČKO VEZE BOD Z PÍSKU

PÍSEK - PETŘÍN PLZEŇ "A" 1:1, SENCO - PETŘÍN PLZEŇ "B" 3:3
Áčko odehrálo svůj zápas už v pátek, pod umělým osvětlením, v Písku. Zápas, který skončil remízou a hrál se na velmi těžkém terénu při vydatném dešti, byl vcelku vyrovnaný - v prvním poločase byli lepší domácí a ve druhém zase my. Černou, nebo chcete-li červenou, kaňkou zápasu bylo vyloučení Provoda.

Béčko mělo na programu plzeňské derby s rivalem ze Senca, třikrát v zápase vedlo, ale i tak to stačilo pouze na bod. Domácí svůj třetí vyrovnávací gól vstřelili až v 90. minutě utkání.

3. ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA, SKUPINA "A" - 10. KOLO - 11.10.2024 od 18:00, hřiště Písek

PÍSEK - PETŘÍN PLZEŇ
1:1

BRANKY
45' Krůta

SESTAVA
Suchý - Klich, Nový, Maxa, Treml - Provod, Zajíček (57' Flachs), Plecitý (57' Heller), Lisý, Demeter (83' Voves) - Krůta (46' Frank)

+ Edelman, Tříska

KOMENTÁŘ TRENÉRA RADKA VODRÁŽKY:

V pátek nás v Písku čekal velmi silný soupeř, na velmi těžkém terénu, takže výsledný bod s pokorou bereme. První půle nebyla od nás moc dobrá, domácí byli lepším týmem a když už to vypadalo, že se půjde do šaten za bezbrankového stavu, tak se vlastně událo vše podstatné, aspoň co se skóre týká. Domácí se po parádní akci Azby dostali do vedení a hned vzápětí mohli odskočit na 2:0, což by pro nás nebylo úplně dobré, ale velkou  šanci neproměnili a my jsme se hned z výkopu dostali do brejku, který dvojice Michal Provod - Milan Krůta vyřešila skvěle!
Druhá půle už byla od nás podstatně lepší a když pominu těch posledních hektických 10 minut, ve kterých jsme se museli bránit v oslabení, tak jsme byli lepším týmem a vlastně ten zápas mohli několikrát i úplně otočit.

4. ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA, SKUPINA "A" - 10. KOLO - 12.10.2024 od 16:00, hřiště Senco Doubravka