MUŽI - VÝSLEDKY | | MUŽI A+B | AKTUALITY

ÁČKO POSTOUPILO DO DALŠÍHO KOLA MOL CUPU

BŘEZOVÁ - PETŘÍN PLZEŇ "A" 3:0, 21.8.2024, 1. KOLO MOL CUPU
Áčko odehrálo 1. kolo poháru na půdě Březové, kterou známe velmi dobře z přípravných zápasů a i přes nepříznivý výkon a výsledek z 1. poločasu, jsme dokázali zvítězit a slavíme postup do dalšího kola.

1. KOLO MOL CUP - 21.8.2024 od 17:30, hřiště Březová

BŘEZOVÁ - PETŘÍN PLZEŇ
1:3

BRANKY
75' - Lisý
84' - Provod
90' - Lisý

SESTAVA
Suchý - Treml, Nový, Maxa, Klich - Plecitý (46' Frank), Lisý, Salák (46' Zajíček), Krůta (71' Hofman), Provod - Demeter (86' Vanc)

+ Edelman, Pleticha

FOTKY ZE ZÁPASU

Dře to, ale jde to. I tak by se dal popsat včerejší zápas na půdě Březové, který se nevyvíjel vůbec podle našich představ. První poločas se nevyvedl ani výsledkově a do kabin jsme šli za stavu 1:0 pro domácí.

Do druhého poločasu jsme vstoupili se 2 změnami a novým rozestavením, což vedlo k postupnému zlepšení a zápas se nám nakonec povedlo převrátit na naší stranu. Druhý poločas jsme vyhráli 3:0, když se dvakrát trefil kapitán Venca Lisý a jeden gól přidal Michal Provod.

Můžeme se tak těšit na další kolo MOL Cupu a uvidíme, jakého soupeře nám osudí přiřadí. O víkendu hraje pouze B-TÝM v Hořovicích a A-TÝM bude hrát až příští středu derby s Jiskrou Domažlice!