MUŽI - VÝSLEDKY | | VÝSLEDKOVÝ SERVIS | MUŽI A+B

ÁČKO PODLEHLO EXLIGOVÉ PŘÍBRAMI A BÉČKO BERE Z DERBY BOD

PETŘÍN PLZEŇ "A" - PŘÍBRAM 1:4, PETŘÍN "B" - VEJPRNICE 1:1
Naše dva mužské týmy čekaly další domácí souboje ve 3. a 4. nejvyšší české lize. A-TÝM přivítal exligovou Příbram a ta si z Petřína odvezla 3 body za výhru 1:4. B-TÝM má za sebou derby s Vejprnicemi, které naší rezervě přineslo jeden bod do tabulky za remízu 1:1.

3. ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA, SKUPINA "A" - 4. KOLO - 31.8.2024 od 10:15, hřiště Petřín

PETŘÍN PLZEŇ - PŘÍBRAM
1:4

BRANKY
63' - Lisý

SESTAVA
Suchý - Treml, Klich, Maxa (46' Trojovský), Plecitý (68' Tříska) - Krůta, Lisý, Zajíček (68' Hofman), Flachs (33' Heller), Provod - Frank (46' Tětek)

+ Petr, Vohrna

Téměř před třemi lety končil náš A-TÝM uprostřed divizní tabulky a Příbram bojovala v 1. české lize. V sobotu 31. sprna 2024 se však oba týmy potkaly v mistrovském utkání 3. ligy.

Od úvodního hvizdu zápasu ukazoval hostující tým obrovské kvality v útočné fázi a tlačil se několikrát do koncovky. Největší šanci Příbrami z úvodních minut jsme ještě vykopávali z brankové čáry, ale na přihrávku pro agilního Votta a jeho následnou střelu už byl krátký i brankář Suchý a hosté šli po této akci do vedení 0:1. I my jsme se dostali k pár nebezpečným situacím, ale ve vápně soupeře jsme nebyli dostatečně průbojní. Hosté do konce první půle pokračovali v tlaku do naší obrany, který nejprve vyústil v gól na 0:2. Poté následovala naše hrubka v rozehrávce, kterou také hosté potrestali a do kabin se šlo za stavu 0:3.

Do druhého poločasu se vstoupilo v daleko vyrovnanějším módu obrazu hry, který defacto vytrval až do závěrečného hvizdu. Hosté se soustředili na pevnou defenzivu a vyráželi do velmi nebezpečných útočných situací, která téměř vždy ohrozila naši branku. Jedna z nich se v 60. minutě proměnila až v gól, který vsítili hosté na 0:4. O tři minuty později se na naší útočné polovině k přímému kopu postavil střídající Tětek, který perfektně našel nabíhajícího kapitána Lisého a ten korigoval skóre na 1:4. Na Příbrami bylo vidět, že náskok je pro ně již velmi komfortní a i když jsme do konce zápasu měli několik nebezpečných situací a větší držení míče, žádný gól už jsme nepřidali.

Čtvrté kolo 3. ligy tak skončilo pro naše áčko druhou prohrou v sezóně, tentokrát 1:4. Nezbývá nám nic jiného, než navázat na slušné herní výkony, vyvarovat se defenzivních chyb a naopak trestat chyby na druhé straně + proměňovat naše šance. Další možnost urvat nějaké třetiligové body budeme mít v sobotu 7. září, kdy jedeme na půdu velmi silných Velvar, kam se před sezónou přesunul téměř kompletní tým Robstavu.